Vážení sportovní přátelé,

 

Klub OB v Jilemnici pro Vás připravuje na neděli 27.4.2008 5.kolo závodu Východočeské oblasti s obvyklým startem v 10:00 hodin. V současné době je přihlášeno 600 závodníků.

 

Při tomto závodě proběhne také veřejný závod ve třech kategoriích dle obtížnosti. Závodu se může zúčastnit kdokoli (po uhrazení 50,-Kč na prezentaci) na trati dle vlastního výběru. Jsou připraveny dle Jilemnické tradice tratě typu Bejbyónbórd, Týnejdžři a Oupn.

 

Centrum závodu je na tréninkovém hřišti u nemocnice, kde lze postavit oddílové stany. Parkoviště aut a autobusů je přímo v centru. Bude vybíráno parkovné – osobní automobily á 10,- Kč a autobusy á 50,- Kč. Při parkování dbejte prosím pokynů pořadatelů.

 

Pořadatelé pro Vás také chystají sladké ceny a diplomy pro první tři závodníky v kategoriích HD10C,10N,12C,14C. V ostatních kategoriích pouze vítězové. Účastníci veřejného závodu obdrží v cíli koláč upečený v Pekařství Hák Studenec.

 

Vyhlášení nejlepších závodníků bude okolo 13:00 až 13:15 hodin. Ceny předá starosta Města Jilemnice Mgr. Vladimír Richter.

 

Očekáváme slunečné počasí, takže si nezapomeňte přibalit opalovací krém, plavky můžete nechat doma, koupaliště je ještě vypuštěné a dlouho ještě asi bude.

 

V centru závodu pro Vás bude připraven bufet pořadatelů OK Jilemnice, kde si budete moci zakoupit čaj, kávu, nealko nápoje, tradiční skořicové koláče a také různé jiné sladkosti, ohřívané slabé párky a Libor bude čepovat pivo, asi jedenáctku J. Občerstvení v dřevěném Grandu bude udit klobásy či jiné mastné pochutiny, k dispozici budou alko nápoje různých druhů, pivo Gambrinus 10 a Plzeň 12. Takže tradiční bohaté občerstvení.

 

Upozorňujeme všechny startující, že na 85% prostoru závodu se poběží po tvrdém povrchu (asfalt, dlažební kostky), takže doporučujeme obuv s měkkou podrážkou, určitě ne hřeby.

 

Tolik zatím na úvod, do neděle je ještě daleko, takže další informace v podobě startovek a pokynů budou následovat, ale nečekejte je dřív než v pátek J přidáváme pár fotografií z prostoru závodu.

 

 

                                                                                     em